CUPON MOBİLYA<

Hakkımızda

Hakkımızda

1982 yılında Konya’da perde ve ev tekstili ile başlayan serüvenimiz hergeçen gün büyüyerek "Mobilya ve Dekarasyon" alanında  da hatırı sayılır bir yere ulaşmıştır.Temel ilkemiz "Müşteri Memnuniyeti" sloganı ile daima en iyi kalite ve kişiye özel tasarımlarla sizleri memnun etmeye çalışmaktır.

Bünyemizde deneyimli iç mimar, perde tasarımcısı ve satış personeli ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca resmi kurum, ofis ve konutlarında dekarasyonunda da sizlere özel üretimlerle hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli faktörlerden biri olmaktadır. Müşterilerimizin taleplerini aldıktan sonra ürünleri sipariş formları ve sözleşme ile eksiksiz ve hatasız gönderilmesini sağlıyoruz.Ürünlerimiz müşterilerimizin mekanına ulaşmasından garanti süreleri içersinde ve sonrasında her türlü durumda müşterilerimizin yanındayız.

Başladığımız her yeni günü meslek aşkımızın vermiş olduğu heyecan ile sürdürmekteyiz. Cupon Mobilya olarak yılların verdiği tecrübe ve siz değerli müşterilerimizin desteği ile daima yenilikleri, kaliteyi, konforu ve farklılığı sizlere sunuyoruz. Özel hissetmek ve hissettirmek amacı ile sizleri de mağazamıza bekliyoruz.

Burak Gürhan Gündoğar

Hakkımızda