CUPON MOBİLYA<

Önemli Bilgiler

Önemli Bilgiler

Mobilyanızın Cupon Mobilya ürünü olduğunu nasıl anlaşılır?
Her bir ürünün sağ alt köşesinde firma logomuz etiket halinde bulunmaktadır. Oturma gruplarımızda ise ürün yapısına göre çeşitli değişen yerler üzerinde dikili etiket, kırlent üzerine dikili etiket ve ürün ayak kısmına yapıştırılan etiket ile logolu ürün alt bezi olup olmadığına bakarak ürünün firmamıza ait olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Markalı mobilya kullanmanın avantajları nelerdir?
Markalı mobilya firmaları; belirli sistemler, standartlar, sosyal sorumluluklar ve kalite standartları çerçevesinde çalışmalar gerçekleştirdiği için, tüketicinin güvenle kullanmasını sağlıyor. Satış sonrası servis hizmetleri ise kullanım süresince müşteride oluşturduğu güven sayesinde tercih sebepleri arasında yer alıyor. Öte yandan markalı mobilyanın sunduğu fiyat-kalite ilişkisi kullanıcı tarafından güven algısı yaratıyor.

Ahşap mobilyalarınızı alırken dikkat edilmesi gereken hususlar
Dolap kapakları iyi kapanmalı.Çekmeceler kolay sürülebilmeli. Çekmece içleri temiz olmalı; (kıymık, budak vb. içermemeli.)Uzun olan raflarda orta destek bulunmalı.Sürgülü kapılar ve dolaplar gıcırdamamalı ve kolayca sürülebilmeli.Uzun kapılar sağlam menteşelerle iyice desteklenmeli.Mobilyanın konstrüksiyonu sağlam ve güvenli olmalı.İç yüzey köşeleri pürüzlü olmamalı.Masa ayakları yere tam basmalı ve birbirleriyle tam uyumlu olmalı.
 
Kumaş kaplı mobilya alırken dikkat edilmesi gereken hususlar
Oturumu rahat, arkalığı çıkıntısız ve düzgün olmalı. İskeleti kuvvetli olmalı, gıcırdamamalı, sallanmamalı.İskelet ve köşeler kumaş ile iyi bir şekilde kaplanmış olmalı.Köşeler iyi birleştirilmiş ve yapıştırılmış olmalı.Dikişler ve biyeler düzgün olmalı.Desenler ortalanmış olmalı ve çizgiler, dikişler uyumlu olmalı.Minderler esnek olmalı, koltukla tam uyumlu olmalı.Kanepe ve koltuk üzerindeki düğmeler güvenli bir biçimde dikilmiş olmalı. Sürekli kullanılacak olan ürünler sağlam ve sık dokunmuş olmalı.Temizlemek üzere çıkarılabilecek parçalar yırtılmayacak bir üründen yapılmış olmalı.Her pozisyon için oturma dengesi iyi sağlanmış olmalı.
 

Önemli Bilgiler, Konya Mobilya, Konya Mobilyacılar, Konya Lüks Mobilya, Konya Kaliteli Mobilya, Konya Modern Mobilya, Konya Masif Mobilya, Konya Ahşap Mobilya, Konya Kişiye Özel Tasarım Mobilya, Konyada Mobilya Kampanyaları, Konya Lüks Mobilya Markaları, Konya Masif Mobilya, Konya Masif Mobilya Kampanya, Konya Masif Mobilya Masa, Konya Masif Mobilya Yatak Odası