CUPON MOBİLYA<

Politikalarımız

Politikalarımız

Günümüzde bilgi güvenliğinin kilit bir yatırım olması nedeni ile ticari sır mahiyetinde olan ve rekabet gücünü engelleyen bilgileri de dikkate alarak, müşterilerinin isteklerini tam olarak anlıyoruz. Bu ihtiyaç ve beklentileri karşılamak, bilgi güvenliğini sağlamak için gerekli standartları yönetmeliklerde belirtilenşartlara göre tam olarak uyguluyoruz.

Konya'da mobilya sektöründe en iyi olmak için çalışıp, sonuca odaklanıp, üründe ve hizmette kaliteden ödün vermeyiz.

Mobilya sektöründe sürekli gelişmeyi takip eder çevre kirliliğine karşı aşırı duyarlılık sergileyerek üzerimize düşeni en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.
 

VİZYON

Teknolojik gelişmelere bağlı kalarak oluşturduğumuz şirket vizyonumuz; girişimci ruh ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak, sosyal sorumluluk duygusunu maksimum seviyede taşımak, topluma maddi ve manevi değer katmak için çalışmaktır.
 
MİSYON

İş sağlığı, güvenliği ve çevreye yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermek. Ürün ve hizmet kalitemizi geliştirme çalışmalarını tüm çalışanların ve müşterilerin katılımları ile desteklemek.

Politikalarımız, Vizyon ve Misyon, Konya Mobilya, Konya Modern Mobilya, Konya Provence Mobilya, Konya Masif Mobilya, Konya Kişiye Özel Mobilya, Konya Ünlü Mobilya Markaları, Konya Ahşap Mobilya, Konya Lüks Mobilya, Konya Koltuk Takımı, Konya Salon Takımı, Konya Berjer, Konya Duvar Üniteleri, Konya Tv Ünitesi, Konya Yemek Odası, Konya Yatak Odası, Aksesuarlar, Masa, Konya Genç Odası, Konya Çocuk Odası, Konya Bebek Odası, Markaları, Kampanya, Fiyatı, Fiyatları